Anasayfa Kullanım Koşulları

Son Yorumlar

 • Selam ben aracımın motor yapımı çok yüksek olduğundan aracına hurdalik... Devamı...
  23.01.2018
 • Arabamın tavan lambası yanmıyor muayenede sorun olurmu ? Devamı...
  16.01.2018
 • Arastiriyorum ama bulamadim.sorunum su. 3 gun sonra muayneye girecegim... Devamı...
  15.01.2018
 • bu cezalar yakalanınca yoksa muayeneye gidince değil benim bildiğim Devamı...
  07.01.2018
 • Egzoz Emisyon ölçümünü süresinde yaptırmamanın cezası 1.206 TL 2018 iç... Devamı...
  05.01.2018
 • Aracin vergi borcu etkilermi muanede Devamı...
  04.01.2018
 • Aracımın muayenesi Aralık ayı içinde olmaktadır.Muayene saatleri namaz... Devamı...
  18.12.2017
 • Genel muayene ili ilgili randevu almam lazımdı genel muayene tekrarı i... Devamı...
  17.12.2017
Reklam

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

Bu web sitesi halkımızın araç muayenesi ile ilgili bilgisini arttırmak ve muayene prosedürü hakkında bilgi Tüvturk araç muayene istasyonu koşullarısahibi olmasını amaçlama üzere oluşturulmuştur. Araç muayene öncesinde sitemizi incelemeniz sizin yararınıza olacaktır. Site den ve lnikler yoluyla ulaşılan diğer web sitelerinden alınan bilgilerin kullanımından ve her işleminden sadece kullanıcıları sorumludur. Web Sitesi ni kullanan herkes bunları kabul etmiş sayılır.

arac.muayenesi.com Web sitesinde linkleri bulunan veya tanıtımları yapılan web sitesi, iş ve faaliyetlerle ilgili web sitemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

İletişim için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Bilgilendirme soru ve cevap istekleri için lütfen forum veya yorum bölümlerinizi kullanınız.

ARAÇ MUAYENE ARACI KURULUŞ, YETKİLİ SERVİS, ÖZEL SERVİS, YEDEK PARÇA SATIŞ BİRİMLERİ

İNDEKS EKLEME  KULLANIM KOŞULLARI

Dizin (İndekse) Firma eklemek kişi ve Firmalar için ÜCRETSİZDİR.

Sitemize üye olmaksızın firma eklenebilir. Fakat üye olunmadığı taktirde eklenen Firma bilgilerinde düzenleme yapılamaz. Başkaları tarafından Firmanızın kaydı yapılmış olup üzerinde düzenleme yapılmak isteniyorsa üye olup iletişim e-mail imize mail atmanız durumunda düzenleme izniniz en kısa sürede verilecektir. Bu sebeplerle öncelikle sitemize herhangi bir bedel ödemeksizin kayıt olarak üye olmanız yararınıza olacaktır.

Gerek araç muayene konusunda gerekse araçla ilgili diğer konularda sitemiz kullanıcılarının iller bazında araç muayene aracı kuruluşu, yetkili servis, özel servis, yedek parça satış (ilk yardım, yangın söndürme vb... dahil) Firmalarına ulaşabilmeleri için indeks (dizin) düzenlemesi oluşturulmaktadır.

Oluşturulan dizine ilgili firma yetkililerinin yanında diğer sitemiz kullanıcılarıda bilgi ekleyebilir. Firmalar birden fazla kategori ile ilgi çalışıyorsa ekleme yapılırken birden fazla kategori seçilebilme imkanı mevcuttur. Eklenen bilgilerin doğruluğundan ve doğabilecek sonuçlardan sitemiz değil ekleyen kişi ve kuruluşlar ile kullanıcılar sorumludur.

 

ARAÇ MUAYENESİ FORUM KURALLARI

KURAL -1-

Üye olurken ahlaksiz isim secmek yasaktir. Adminlerin bu türden kullanıcı adı olan üyelerin kullanıcı isimlerini degistirmeye yada üyeliklerini bitirmeye hakkı vardır.

KURAL -2- 
Araç Muayene Forum katılımcıları yeni bir konu baslığı acmadan önce arama özelliğini kullanarak o konunun boardda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Aynı isimli veya aynı tartısmaları iceren konular acılamamasına dikkat edilmeli aksi takdirde mesajlar yöneticiler tarafından silinecektir.


KURAL -3-
Admin ve Moderatorlar her yazılan mesajı anında göremiyebilirler, uygunsuz bir mesajla karsılastığınızda lütfen o bölümden sorumlu moderatorlara yada admine bildiriniz.


KURAL -4-
Konu baslıklarını konunun iceriğini ifade eden şekilde secmeniz gerekiyor. Konuyla alakasız baslıklar yazmak kesinlikle yasaktır .Yardım, lütfen, çok acil, cok önemli okuyun gibi başlıklar yöneticiler tarafından silinecektir.


KURAL -5-
İnternet dilinde büyük harflerle yazı yazmak bağırmak demektir, gereksiz yere alışkanlık edinerek büyük harflerle yazı yazmak yasaktır.Yazdıgınız mesajlarda 3'ten fazla smiley (smilies) kullanmak yasaktır. 1 taneside ayni anlami tasiyor 10 taneside. Konulara yazdıgınız cevaplarda slm, tsk gibi kısaltmalar yada tskkkkkkkkkkkkkk ve slmmmmmmm tarzından sacma sapan cümleler kullanılamaz.

KURAL -6- 
Araç Muayene Forumda yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.Yöneticiler yanlıs yere acılan konuları uyarmaksızın ilgili bölüme kaydırabılırler. Eger uygun bir bölüm bulamadıysanız konuyu bir yöneticiye bildirebilir yardım alabilirsiniz.

KURAL -7-
Acıktan, signatür (kullanıcı imzası) yada özel mesaj yolu ile link vermek ve reklam yapmak kesinlikle yasaktır.KURAL -8-
Üyeler kendi aralarındaki özel sorunlarını forum huzurunu bozacak bir sekilde diger üyelere yansıtamaz.


KURAL -9-
Forumda hic yazi yazmıyanların yada uzun zaman boarda giris yapmıyanların üyeligi uyarılmaksızın silinebilir.


KURAL -10-
Her üye kendi adına yazılan mesajlardan sorumludur. Istenmeyen bir durumda ben yazmadım cıkıs yapmamısım arkadasım yaptı gibi vesaire sebepler ,mesuliyetten yada verilen bir cezadan affınızı saglamayacaktır. Hür üye, üyeligini tehlikeye atabilecek olası sorunlara karsı kendi güvenligini saglamak zorundadır.


KURAL -11-
Aynı kisinin birden fazla nick ile üye olması yasaktır. Ve yine aynı kisinin iki ayrı üyelikle farklı kisilermis gibi aynı konuda görüs belirttiginin tespit edilmesi durumunda, üyelikleri uyarılmaksızın silinir yada Foruma girisi yasaklanır.


KURAL -12-
Ahlak dısı konular acmak, uygunsuz resimler sunmak, xxx film arıyorum yada sunuyorum tarzında yazılar yazmak yasaktır.

KURAL -13-
Her üye verdigi link ve yazdıgı mesajın iceriginden sorumludur. Bu kuralları Üyelerimizin kabul ettigini esas alarak Forum Ekibi herhangi bir yasal konumdan sorumlu degildir.


KURAL -14-
Forumumuzda Araç Muayenesi haricinde diğer konularla ilgili firmaların mesajları yasak değildir. Serbest piyasa ekonomisi içeresinde kurumsal kimliklere zarar verilmeden tantım ve bilgilendirme amaçlı mesajlar yazılabilir.

KURAL -15- 
Araç Muayenesi Forumunun isleyis ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek admin veya moderatörlerin görevi degildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır. forum kurallarına uymayanların üyelikleri silinir yada foruma girisi engellenir. Boarda üye olan herkes kuralları okumus ve kabul etmis sayılır.


KURAL -16-
Üyelere sunulan linklerde kesinlikte üyelik isteyen yerlerin linklerini sunmak yasaktır. Ayrica sunulan dosyaların sifreleri baska bir sitenin adresi seklinde olması halinde konuyu silmek yöneticilerin insiyatifi dahilindedir.

KURAL -17-
Siyasi propaganda yapmak, bölücü mesaj iceren yazı ve resim paylasimi yapmak, din istismarı yapan mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar yazmak ve aynı sekilde baska bir üyeyi yada ücüncü bir sahsı kücültücü veya hakaret edici yazı yazılması yasaktır.


KURAL -18-
Gerektiginde Forum kurallarında degisiklik yapılabılır yada yenisi eklenebilir. Bu konuda bir itiraz söz konusu olamaz.

KURAL -19-
Degerli Üye Adayları Lütfen Bu Konuya Özen Gösterın Bu Sizin Üyeliginiz Icin Cok Önemli.
www ile Baslayan E-Mail Adresleri Kesinlikle Üyelik Aktivasion Maili Alamaz Ve Kendilerini aktif Edemezler.
Eger Boardimizda Aktif Üyeler Konumuna Girmek Istiyorsanız Lütfen E-Mail Adreslerinizin Basına WWW vermeyin

Araç Muayenesi Forum yönetimi kurallarda değişiklik yapabilir ve yeni kurallara uyulmasını isteyebilir. Yeni eklenecek olan kurallar bütün kullanıcılara duyurulacaktır. Forumdaki bölümlere ait kurallar ise ilgili bölümde bir konu başlığı altında yayınlanacaktır.


Araç Muayenesi Forumuna Üye Olan Herkes Yukarıdaki Kuralları Kabul Etmiş Sayılır.

 

 

Site de yer alan bilgiler ile ilgili olarak resmi ve gayri resmi her türlü ilgilinin itirazı dikkate alınacaktır.

Bu site ticari kaygı gözetmeksizin kişisel bilgilenme amacıyla hazırlanmıştır.

Sitede yer alan bilgiler T.C. Ulaştırma Bakanlığı, TUVTURK ve diğer ilgili kurum ve kuruluşlardan sağlanmıştır.

Temel olarak kişisel bilgilendirme sitesi olup bilgiler bu çerçevede mümkün olduğunca güncel tutulmaya çalışılmaktadır. Bu nedenle kullanıcıların bilgilerin daha güncel halinin nasıl olduğu bilgisini yorum olarak aktarmaları önem arz etmektedir.

Desteğiniz ve katkılarınız için Teşekkür ederiz.

 
Telif Hakkı © 2008 - 2018 Arac.Muayenesi.com . Tüm Hakları Saklıdır.
Araç Muayene ve araç sorgulama ile ilgili bilgiler bulunmaktdır.