Anasayfa FORUM

Son Yorumlar

• Adınıza kesilmiş bir trafik cezası varsa muayene olmassınız. Devamı...
    22.07.2014
  • Hayır her araca göre değişiyor. Ticari araçlar satın alındıktan 6 ay ... Devamı...
    22.07.2014
  • araç muaynesine girip aracımız kusurlu bulundu tekrar muayneye girme s... Devamı...
    22.07.2014
  • Arkadaşlar merhaba. ben bugun bır araç aldım. ama ailem memlekette kul... Devamı...
    20.07.2014
  • ARAÇ MUAYENESİ RANDEVULARI BAZEN YOĞUNLUK NEDENİYLE İSTEDİĞİNİZ GÜNE A... Devamı...
    19.07.2014
  • internetten anlayan biri olarak ..millete rezillik cektirmenin yolunu ... Devamı...
    14.07.2014
  • 2000 model 1.6 motor megan 1 arabam var lpg taktırmak istiyorum araba ... Devamı...
    13.07.2014
  • Merhaba, 2012 ekim ayinda sifir olarak aldigim arabama 11.07.2014 tari... Devamı...
    11.07.2014
Reklam

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.    Kayıp Parola?
LPG li araçların muayene öncesi yapması gerekenler
En altSayfa: 1
BAŞLIK: Gaz sızdırmazlık Raporu
Gaz sızdırmazlık Raporu 5 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0
Gaz Sızdırmazlık Raporunu Bir ilden örnek(Muğla)alsak.Muayeneyi başka bir ilde yaptırsak(İzmir ).herhangi bir sorun yaşarmıyız.Yani Muayene ve Gaz sızdırmazlık raporları aynı ilden olmak zorunda mı?
alpaslan3
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu an sitede değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Lütfen! Siz de üye olup ve mesaj yazarak Foruma katkıda bulunun.

Cvp:Gaz sızdırmazlık Raporu 5 Yıl, 1 Ay önce Karma: 10
Gaz sızdırmazlık raporu 1 ay süre ile her yerde geçerlidir
Password1
Gönderiler: 36
graphgraph

SIZDIRMAZLIK ALMAM GEREKİYOR MU? 4 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0
Password1 yazan:
Gaz sızdırmazlık raporu 1 ay süre ile her yerde geçerlidir

Ben aracımın 1 yıl önce LPG sini Ruhsata işlettim ve aracımın muaynesini de yaptırdım LPG muanyenesi için 2010 da bitiyor araç muayenesi ise 1 yıl ve Aracımın muayne tarihi geldi. [b]Şimdi LPG muayenesi daha 1 yıl geçerli olmasına rağmen ve LPG de ruhsata işli olmasına rağmen, aracımın muayeneini yaptırıken yinede mühendisler odasından sızdırmazlık raporumu almam lazım ? Aracım Land Rover Freelander, geçen yıl muayene yaptırdığımda muayene süresi 2 yıla çıkmıştı ama, yönetmelik bize gelmedi diye trafikteki memur 1 yıl yazmıştı gçerlilik süresine, şuanda jeepler içinde 2 yıl oması lazım muayene,
yasarsahin
Gönderiler: 1
graphgraph

Cvp: SIZDIRMAZLIK ALMAM GEREKİYOR MU? 4 Yıl, 9 Ay önce Karma: 10
1-Muayenede gerekli olan lpg sızdırmazlık raporu süresi 1 aydır. Ve bu raporu muayene istasyonu alır. M.M.O nun verdiği lpg ruhsatı muayenede geçerli değildir.(aslında hiç bir yerde geçeli değildir.)
2- Geçen yıl muayeneyi tüv istasyonunda yaptırdıysanız muayene raporunuzla birlikte tecil kuruluşuna başvurup düzelttirin. Elinizdeki muayene raporunda muayene geçerlilik süresi yazar ve ortaki tarih geçerlidir. Ama muayeneyi karayollarına ait eski istasyonda yaptırdıysanız yapacak fazla bir şey yok aslında var ama yok bir şey çıkaramazsınız.
Password1
Gönderiler: 36
graphgraph

Cvp: SIZDIRMAZLIK ALMAM GEREKİYOR MU? 4 Yıl, 5 Ay önce Karma: 1
LPG taktırdıysanız LPG (fiyatları,markaları,sorunları) analiz bölümüne uğrayın bence
LPG (Fiyatları,Markaları,Sorunları) Analiz

LPG sızdırmazlık raporu alımı ile ilgili sayfa linki
Gaz Sızdırmazlık Raporu
pandora
Gönderiler: 27
graphgraph

En üstSayfa: 1
Telif Hakkı © 2008 - 2014 Arac.Muayenesi.com . Tüm Hakları Saklıdır.
Araç Muayene ve araç sorgulama ile ilgili bilgiler bulunmaktdır.