Anasayfa FORUM

Son Yorumlar

• bir türlü plakadan ceza sorgulıyamıorum neden sorguluyamıor olabilirim... Devamı...
    25.09.2014
  • Ankara etimesgut istasyon cd. no 83 önü (etimesgut halı saha önü)hız l... Devamı...
    23.09.2014
  • 3 bin tl ceza yazılırmı ya vicdan var şey var 3 bin tl ceza ehliyet yo... Devamı...
    23.09.2014
  • Arkadaşlar bu ceza sorgulama sitesine çok güvenmeyin.ben ceza yiyeli 1... Devamı...
    23.09.2014
  • 2006 dan beriaraç muayene yapılmamış o zamandan bu zamana ne kadar öde... Devamı...
    21.09.2014
  • Servis araçları zaten 9 ay calısıyor zonguldakta s palaka sisteminde h... Devamı...
    20.09.2014
  • ben de 5664 den sorgulama yaptım. 2 aydır cep telefonu faturam çok yük... Devamı...
    18.09.2014
  • Torba yasa sonrasında Araç muayenesini zamanında yaptırmamış olanlar, ... Devamı...
    16.09.2014
Reklam

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.    Kayıp Parola?

egzos muayenesi nerede yapılır?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Sorular - Sorunlar
En altSayfa: 1
BAŞLIK: egzos muayenesi nerede yapılır?
egzos muayenesi nerede yapılır? 4 Yıl önce Karma: 0
egzos muayenesını ıllede tuvturktemı yaptırmalıyız..bu konuda ozel calısan yerlere yaptırsak bunu genel muayeneye gıttıgımde kabul etmezmı tuvturk..yanı genel muayeneden ayrı olarak yaptırmayı dusunuyorum,olmazmı?tesekkurler..
karlarulkesi
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu an sitede değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Lütfen! Siz de üye olup ve mesaj yazarak Foruma katkıda bulunun.

Cvp:egzos muayenesi nerede yapılır? 4 Yıl önce Karma: 0
Egzoz muayenesi illede tüvtürk te yapmak gibi bir zorunluluk yok.
Bu konuda çalışan yetkili özel yerlerde yaptırıp, araç muayeneyi tüvtürk te yaptırabilirsiniz.

karlarulkesi yazan:
egzos muayenesını ıllede tuvturktemı yaptırmalıyız..bu konuda ozel calısan yerlere yaptırsak bunu genel muayeneye gıttıgımde kabul etmezmı tuvturk..yanı genel muayeneden ayrı olarak yaptırmayı dusunuyorum,olmazmı?tesekkurler..
leon
Yönetici
Gönderiler: 55
graphgraph

Cvp:egzos muayenesi nerede yapılır? 4 Yıl önce Karma: 0
leon yazan:
Egzoz muayenesi illede tüvtürk te yapmak gibi bir zorunluluk yok.
Bu konuda çalışan yetkili özel yerlerde yaptırıp, araç muayeneyi tüvtürk te yaptırabilirsiniz.

karlarulkesi yazan:

tesekkur ederım..
karlarulkesi
Gönderiler: 2
graphgraph

En üstSayfa: 1
Yetkililer: privatearies
Telif Hakkı © 2008 - 2014 Arac.Muayenesi.com . Tüm Hakları Saklıdır.
Araç Muayene ve araç sorgulama ile ilgili bilgiler bulunmaktdır.