Anasayfa FORUM

Son Yorumlar

• Adınıza kesilmiş bir trafik cezası varsa muayene olmassınız. Devamı...
    22.07.2014
  • Hayır her araca göre değişiyor. Ticari araçlar satın alındıktan 6 ay ... Devamı...
    22.07.2014
  • araç muaynesine girip aracımız kusurlu bulundu tekrar muayneye girme s... Devamı...
    22.07.2014
  • Arkadaşlar merhaba. ben bugun bır araç aldım. ama ailem memlekette kul... Devamı...
    20.07.2014
  • ARAÇ MUAYENESİ RANDEVULARI BAZEN YOĞUNLUK NEDENİYLE İSTEDİĞİNİZ GÜNE A... Devamı...
    19.07.2014
  • internetten anlayan biri olarak ..millete rezillik cektirmenin yolunu ... Devamı...
    14.07.2014
  • 2000 model 1.6 motor megan 1 arabam var lpg taktırmak istiyorum araba ... Devamı...
    13.07.2014
  • Merhaba, 2012 ekim ayinda sifir olarak aldigim arabama 11.07.2014 tari... Devamı...
    11.07.2014
Reklam

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.    Kayıp Parola?

Camdaki çatlak araç muayenesinden geçer mi kalırmı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Sorular - Sorunlar
En altSayfa: 12
BAŞLIK: Camdaki çatlak araç muayenesinden geçer mi kalırmı
Camdaki çatlak araç muayenesinden geçer mi kalırmı 5 Yıl, 6 Ay önce Karma: 1
Arkadaşlar benim aracın ön camında çatlak var muayeneden geçer mi kalırmı
forever09
Zaman varsa sonsuzluk vardır. Ya zaman yoksa.
Gönderiler: 40
graphgraph
Şu an sitede değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Lütfen! Siz de üye olup ve mesaj yazarak Foruma katkıda bulunun.
Tüvturk araç muayene çıktığından beri araç muayene işleminde hiç bir şey eskisi gibi değil.

Cvp:Camdaki çatlak araç muayenesinden geçer mi kalırmı 5 Yıl, 6 Ay önce Karma: 2
benim bildiğim geçiyor camdaki çatlak

forever09 yazan:
Arkadaşlar benim aracın ön camında çatlak var muayeneden geçer mi kalırmı
mert2009
Gönderiler: 44
graphgraph

Cvp:Camdaki çatlak araç muayenesinden geçer mi kalırmı 5 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0
www.arac.muayenesi.com/sss/27-red-kalma/74-arac-cam-catlak-muayene.html

Sürüş güvenliğini, sürücü görüşünü engellemeyen küçük hasarlar kusur olarak değerlendirilmemektedir.

• Ancak muayene uzmanı çatlağın görüşü ve haliyle sürüş emniyetini etkilediğini tespit ederse bu “ağır kusur” kapsamındadır.
privatearies
Yetkili
Gönderiler: 85
graphgraph

Cvp:Camdaki çatlak araç muayenesinden geçer mi kalırmı 5 Yıl, 5 Ay önce Karma: 1
Ön camdaki catlak dediğimiz kırılmalar bir problem çıkarmamakta ama hafif kusur olarak nitelenmektedir sürünün görüş alanında buzlanma diye tabir ettiğimiz çatlak varsa muayneden kalır birde ön camda tse veya e onayı yoksa hafif kusur almanıza sebep olur ön camda taş çarpması varsa oda hafif kusurdur Ağır kusur olarak buzlanma varsa değiştirmeniz gerekmektedir
A.M.U
Gönderiler: 10
graphgraph

Cvp:Camdaki çatlak araç muayenesinden geçer mi kalırmı 5 Yıl, 5 Ay önce Karma: 1
verdiğiniz bilgiler için sağolun özellikle araç muayene uzmanı arkadaş senin verdiğin bilgiler çok detaylı ve yerinde benim camdaki çatlak ufak bi şey o zaman muayenede sorun olmaz.
forever09
Zaman varsa sonsuzluk vardır. Ya zaman yoksa.
Gönderiler: 40
graphgraph
Tüvturk araç muayene çıktığından beri araç muayene işleminde hiç bir şey eskisi gibi değil.

Cvp:Camdaki çatlak araç muayenesinden geçer mi kalırmı 5 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0
forever benim öncamda da tam görüş açımda 3cm çapında bir çatlak var. sanayide far ayarı yaptırırken muayeneden geçemeyebilir dediler, seninki muayeneden geçti mi, bir de senin çatlak tam olarak nerdeydi?
Hilmittin
Gönderiler: 1
graphgraph

Cvp:Camdaki çatlak araç muayenesinden geçer mi kalırmı 5 Yıl, 3 Ay önce Karma: 10
338 Camlar/Görüs: hasarlı/çizilmis/sınırlı görüs HK
339 Görüs: oldukça sınırlı/aksesuar var/etiketler/yapıstırma etiketler/folyolar vb. var HK
340 Ön cam: çizik izleri/hafif hasarlı HK
342 Camlar: sonradan boyanmıs/sonradan film yapıstırılmıs/folyoların montaj izni yok HK
344 Camlar: sürücünün görüs alanında hasar (tas çarpması) var HK

Arkadaşım yukarda görüdüğün gibi bütün cam çizik, çatlak hasarlı vs Hafif kusur dur. Muayeneye engel olmaz. Aksi durumda itiraz edebilirsiniz.
Password1
Gönderiler: 36
graphgraph

Cvp:Camdaki çatlak araç muayenesinden geçer mi kalırmı 5 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0
Benim arabamdaki çatlak sağ alt köşede bu muayenede bir sıkıntı yaratır mı?,en kısa zamanda cevaplarsanız sevinirim.
ayaz74
Gönderiler: 1
graphgraph

En üstSayfa: 12
Yetkililer: privatearies
Telif Hakkı © 2008 - 2014 Arac.Muayenesi.com . Tüm Hakları Saklıdır.
Araç Muayene ve araç sorgulama ile ilgili bilgiler bulunmaktdır.