Anasayfa Araç Muayene Yorum ve Şikayetleri
Reklam

Tüvtürk Araç Muayene ve Bilgiler ile ilgili Soru, Yorum ve Şikayetleri

PDF Yazdır e-Posta

ARAÇ MUAYENE PEKİ NEDEN ?

Araç muayene konusuna hangi sebeplerle başlandığı konusu sitemizin birçok bölümünde detaylı bir şekilde anlatılmakla birlikte kısaca araç sahiplerinin ihtiyacından doğduğunu söyleyebiliriz.

 

ARAÇ MUAYENESİ NASIL YAPILIR ? için tıklayınız.

Bu bölümde bahsi geçen konular araç muayene bilgilendirme amaçlı olmaktan çok site adı ile ilgilidir. Araç Muayene ile ilgili bilgilenmek için lütfen sitemizin diğer bölümlerini inceleyiniz.

Projemizin amacı araç kullanıclarının sadece resmi bilgilere ulaşması değil bunun yanında, halk diliyle konunun anlatımına sahip bir bilgi paylaşımı yapılabilmesidir. Şu ana kadar sitemize binlerce ziyaret olmasına rağmen forum bölümümüzde çok yoğun bir soru bırakılmamış olması sitemizin amacına büyük ölçüde ulaştığı herkesin anlayacağı şekilde araç muayene konusunun ele alındığının bir göstergesi olarak görüyoruz.

Araç Firmaları bölümünde iller bazında araç sahiplerinin ihtiyaç duyulacağı firmalara ( Yetkili Servis, Özel Servis, Sigorta Acentası, Trafik Müşaviri , Oto yedek parçacıları, LPG montaj firmaları ve diğer) ulaşabilmelerini sağlayacak bir bilgi bankası oluşturmayı amaçlamış bulunuyoruz. Uzun vadede bu bilgi bankasına sizlerden ve firma sahiplerinden yoğun bir katılım bekliyoruz. Bu bölüm herkes için ücretsiz bir formatta hazırlanmış bulunmaktadır. Araç sahiplerinin ekledikleri veya yeralan firmalarla ilgili yorum yapabilmeleri veya not verebilmeleri mümkündür. Bu da konu ile ilgili firma arayan araç sahibi için ön değerlendirme niteliği taşıyarak ona yardımcı olacaktır.

 

arac.muayenesi.com Site adımız nereden geliyor?

aracmuayenesi.com neden değil

yada araçmuayenesi.com

veya aracmuayene.com

yada araçmuayene.com

 

Bu domain adlarının olmamasının temel sebebi sadece bu adların tescilinin alınmış olması değildi. Çünkü arac.muayenesi.com muayenesi.com ailesinin ilk ferdidir. Bu projenin devamı olarak muayenesi yapılan diğer konularla ilgili olarak değişik ihtiyaçların karşılanması düşünülmektedir.

Akla gelebilecek diğer bir soruda ( belirttiğimiz gibi bu bölüm site adı üzerinedir)

Niye otomobilmuayenesi.com

yada otomobilmuayene.com

yada otomuayene.com

yada otomuayenesi.com değil

Çünkü her türlü taşıt aracının muayenesi konusu araç muayene yada araç muayenesi olarak herkes tarafından kullanılmaktadır.

 

 
Telif Hakkı © 2008 - 2018 Arac.Muayenesi.com . Tüm Hakları Saklıdır.
Araç Muayene ve araç sorgulama ile ilgili bilgiler bulunmaktdır.